• In English
 • Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 05 березня 2024 р. № 253
  Київ
  Про внесення змін до Порядку призначення, відмови у призначенні та анулювання призначення органу із сертифікації для індивідуального затвердження колісних транспортних засобів, партій частин та обладнання

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Внести зміни до Порядку призначення, відмови у призначенні та анулювання призначення органу із сертифікації для індивідуального затвердження колісних транспортних засобів, партій частин та обладнання, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 1 липня 2016 р. № 419 (Офіційний вісник України, 2016 р., № 55, ст. 1911; 2019 р., № 69, ст. 2417; 2023 р., № 47, ст. 2568), виклавши його в редакції, що додається.

  2. Установити, що до органів із сертифікації для індивідуального затвердження колісних транспортних засобів, партій частин та обладнання, призначених до набрання чинності цією постановою, підстави для анулювання призначення такого органу, передбачені абзацом третім підпункту 4 та підпунктом 6 пункту 14 Порядку призначення, відмови у призначенні та анулювання призначення органу із сертифікації для індивідуального затвердження колісних транспортних засобів, партій частин та обладнання з урахуванням змін, затверджених цією постановою, застосовуються через три місяці з дня набрання чинності цією постановою.

  Прем’єр-міністр України                                      Д. ШМИГАЛЬ

  Інд. 21