• In English
 • Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 16 вересня 2022 р. № 1032
  Київ
  Про внесення змін до Положення про Єдиний державний веб-портал цифрової освіти “Дія. Цифрова освіта”

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Внести до Положення про Єдиний державний веб-портал цифрової освіти “Дія. Цифрова освіта”, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 10 березня 2021 р. № 184 “Питання Єдиного державного веб-порталу цифрової освіти “Дія. Цифрова освіта” (Офіційний вісник України, 2021 р., № 23, ст. 1067), такі зміни:

  1) пункт 13 виключити;

  2) у пункті 14 слова “веб-платформи дистанційного навчання “Всеукраїнська школа онлайн”,” виключити.

  2. Міністерству цифрової трансформації та Міністерству освіти і науки протягом одного місяця з дня набрання чинності цією постановою забезпечити в установленому законодавством порядку передачу веб-платформи дистанційного навчання “Всеукраїнська школа онлайн” та мобільного додатка до веб-платформи дистанційного навчання “Всеукраїнська школа онлайн” до сфери управління Міністерства освіти і науки.

  3. Міністерству освіти і науки:

  1) протягом двох місяців з дня набрання чинності цією постановою розробити та затвердити положення про функціонування веб-платформи дистанційного навчання “Всеукраїнська школа онлайн”;

  2) здійснювати заходи щодо забезпечення функціонування веб-платформи дистанційного навчання “Всеукраїнська школа онлайн”.

  Прем’єр-міністр України                         Д. ШМИГАЛЬ

  Інд. 49