• In English
 • Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 15 вересня 2023 р. № 1005
  Київ
  Про внесення змін до Ліцензійних умов провадження господарської діяльності, пов’язаної з розробленням, виготовленням, постачанням спеціальних технічних засобів для зняття інформації з каналів зв’язку та інших технічних засобів негласного отримання інформації

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Внести до Ліцензійних умов провадження господарської діяльності, пов’язаної з розробленням, виготовленням, постачанням спеціальних технічних засобів для зняття інформації з каналів зв’язку та інших технічних засобів негласного отримання інформації, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 22 вересня 2016 р. № 669 “Деякі питання щодо спеціальних технічних засобів для зняття інформації з каналів зв’язку та інших технічних засобів негласного отримання інформації” (Офіційний вісник України, 2016 р., № 79, ст. 2640; 2019 р., № 9, ст. 326), зміни, що додаються.

  2. Установити, що ліцензіати подають до органу ліцензування документи, зазначені в абзацах п’ятому та шостому пункту 9 Ліцензійних умов провадження господарської діяльності, пов’язаної з розробленням, виготовленням, постачанням спеціальних технічних засобів для зняття інформації з каналів зв’язку та інших технічних засобів негласного отримання інформації, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 22 вересня 2016 р. № 669 “Деякі питання щодо спеціальних технічних засобів для зняття інформації з каналів зв’язку та інших технічних засобів негласного отримання інформації”, з урахуванням змін, затверджених цією постановою, протягом місяця з дня набрання чинності цією постановою.

  3. Ця постанова набирає чинності через два місяці з дня її опублікування.

          Прем’єр-міністр України                                                Д. ШМИГАЛЬ

  Інд. 49