• In English
 • Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 24 листопада 2023 р. № 1245
  Київ
  Про внесення змін до Ліцензійних умов провадження господарської діяльності банків пуповинної крові, інших тканин і клітин людини згідно з переліком, затвердженим Міністерством охорони здоров’я

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Внести до Ліцензійних умов провадження господарської діяльності банків пуповинної крові, інших тканин і клітин людини згідно з переліком, затвердженим Міністерством охорони здоров’я, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 2 березня 2016 р. № 286 (Офіційний вісник України, 2016 р., № 30, ст. 1185), зміни, що додаються.

  2. Установити, що ліцензіати подають до органу ліцензування документ, зазначений в абзаці другому пункту 4 Ліцензійних умов провадження господарської діяльності банків пуповинної крові, інших тканин і клітин людини згідно з переліком, затвердженим Міністерством охорони здоров’я, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 2 березня 2016 р. № 286, з урахуванням змін, затверджених цією постановою, не пізніше ніж протягом шести місяців з дня опублікування цієї постанови.

  3. Ця постанова набирає чинності через шість місяців з дня її опублікування.

  Прем’єр-міністр України                                 Д. ШМИГАЛЬ

  Інд. 73