• In English
 • Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 02 вересня 2022 р. № 990
  Київ
  Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України щодо деяких питань забезпечення надання послуг з медіації системою безоплатної правової допомоги

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Внести до постанов Кабінету Міністрів України зміни, що додаються.

  2. Міністерству юстиції у чотиримісячний строк з дня набрання чинності цією постановою затвердити Порядок ведення Реєстру медіаторів, які залучаються центрами з надання безоплатної вторинної правової допомоги, та встановити механізм їх відбору.

  3. Установити, що оплата послуг та відшкодування витрат посередників, із числа адвокатів, включених до Реєстру адвокатів, які надають безоплатну вторинну правову допомогу, залучених центрами з надання безоплатної вторинної правової допомоги для надання послуг медіації, з метою забезпечення реалізації пілотного проекту “Програма відновлення для неповнолітніх, які є підозрюваними у вчиненні кримінального правопорушення” до набрання чинності пунктами 2 і 3 змін, затверджених цією постановою, здійснюється на підставі доручень, виданих центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги для проведення медіації, та актів про надання послуг та/або надання документів, що підтверджують надання послуг, відповідно до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для оплати послуг та відшкодування витрат адвокатів, які надають безоплатну вторинну правову допомогу, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 4 березня 2013 р. № 130, в редакції, що діяла на день видачі доручення центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги для проведення медіації.

  4. Ця постанова набирає чинності з дня її опублікування, крім пунктів 2 і 3 змін, затверджених цією постановою, які набирають чинності через чотири місяці з дня опублікування цієї постанови.


                                Прем’єр-міністр України                   Д. ШМИГАЛЬ

  Інд. 29