• In English
 • Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 10 вересня 2022 р. № 808-р
  Київ
  Про внесення пропозицій щодо застосування та внесення змін до персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)

  1. У зв’язку з актом збройної агресії Російської Федерації проти України, порушенням територіальної цілісності України, прав і свобод її громадян, інтересів суспільства, тимчасової окупації частини території України, зважаючи на факти сприяння збройній агресії відповідно до частини першої статті 5 Закону України “Про санкції”, схвалити та внести в одноденний строк на розгляд Ради національної безпеки і оборони України такі пропозиції:

  1) застосувати персональні спеціальні економічні та інші обмежувальні заходи (санкції) строком на 10 років до фізичних осіб згідно з додатком;

  2) у позиціях 12, 14 і 27 додатка 1 до рішення Ради національної безпеки і оборони України від 19 березня 2021 р. “Про застосування та внесення змін до персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)”, введеного в дію Указом Президента України від 9 квітня 2021 р. № 151 у графі “Вид обмежувального заходу (відповідно до Закону України “Про санкції”)” цифру і слова “1) блокування активів — тимчасове обмеження права особи користуватися та розпоряджатися належним їй майном” виключити;

  3) у позиції 12 додатка 1 до рішення Ради національної безпеки і оборони України від 18 червня 2021 р. “Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)”, введеного в дію Указом Президента України від 24 червня 2021 р. № 266 у графі “Вид обмежувального заходу (відповідно до Закону України “Про санкції”)” цифру і слова “1) блокування активів — тимчасове обмеження права особи користуватися та розпоряджатися належним їй майном” виключити.

  2. Міністерству економіки, Міністерству юстиції, Міністерству внутрішніх справ, Міністерству з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій, Міністерству закордонних справ разом із Службою безпеки та іншими державними органами відповідно до компетенції забезпечити виконання рішення Ради національної безпеки і оборони України про застосування та внесення змін до персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій) і проведення моніторингу стану виконання зазначеного рішення та його ефективності.

  3. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження Кабінету Міністрів України від 19 серпня 2022 р. № 733 “Про внесення пропозицій щодо внесення змін до персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)”.

           Прем’єр-міністр України                                               Д. ШМИГАЛЬ

  Інд. 70