• In English
 • Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 30 серпня 2022 р. № 767-р
  Київ
  Про внесення пропозицій щодо застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)

  1. У зв’язку з актом збройної агресії Російської Федерації проти України, порушенням територіальної цілісності України, прав і свобод її громадян, тимчасовою окупацією частини території України, численними людськими жертвами, реальними та потенційними загрозами національним інтересам, національній безпеці і суверенітету України, зважаючи на факти сприяння збройній агресії юридичних осіб, які забезпечують продовольством військовослужбовців збройних сил, інших силових структур Російської Федерації, відповідно до частини першої статті 5 Закону України “Про санкції” схвалити та внести у триденний строк на розгляд Ради національної безпеки і оборони України пропозиції щодо застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій) строком на п’ять років до юридичних осіб за переліком згідно з додатком.

  2. Міністерству економіки, Міністерству внутрішніх справ та іншим державним органам відповідно до компетенції забезпечити виконання рішення Ради національної безпеки і оборони України про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій) і проведення моніторингу стану виконання зазначеного рішення та його ефективність.

  3. Міністерству закордонних справ після набрання чинності рішенням Ради національної безпеки і оборони України про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій) поінформувати компетентні органи Європейського Союзу, Сполучених Штатів Америки, Канади та інших держав з метою розгляду ними питання щодо запровадження аналогічних обмежувальних заходів (санкцій).

           Прем’єр-міністр України                                                 Д. ШМИГАЛЬ

  Інд. 70