• In English
 • Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 02 вересня 2022 р. № 814-р
  Київ
  Про внесення пропозицій щодо застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)

  1. У зв’язку з актом збройної агресії Російської Федерації проти України, порушенням територіальної цілісності України, прав і свобод її громадян, тимчасової окупації частини території України, зважаючи на факти сприяння збройній агресії, спроби ухилення від обмежувальних заходів, застосованих країнами — партнерами України до Російської Федерації, а також з метою синхронізації обмежувальних заходів, застосованих до Російської Федерації Сполученими Штатами Америки і Україною, відповідно до частини першої статті 5 Закону України “Про санкції” схвалити та внести у триденний строк на розгляд Ради національної безпеки і оборони України пропозиції щодо застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій) строком на п’ять років до фізичних та юридичних осіб за переліками згідно з додатками 1—4.

  2. Міністерству з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій, Міністерству економіки, Міністерству закордонних справ, Фонду державного майна, Адміністрації Державної прикордонної служби, Державній міграційній службі за участю Служби безпеки, Служби зовнішньої розвідки, Національного банку та інших державних органів відповідно до компетенції забезпечити виконання рішення Ради національної безпеки і оборони України про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій), проведення моніторингу стану виконання такого рішення та його ефективності.

  3. Міністерству закордонних справ після набрання чинності рішенням Ради національної безпеки і оборони України про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій) поінформувати компетентні органи Європейського Союзу, Сполучених Штатів Америки, Канади та інших держав з метою розгляду ними питання щодо запровадження аналогічних обмежувальних заходів (санкцій).

           Прем’єр-міністр України                                             Д. ШМИГАЛЬ

  Інд. 70