• In English
 • Уряд вніс зміни до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для проведення загальнодержавних топографо-геодезичних та картографічних робіт і робіт з демаркації та делімітації державного кордону. Документом передбачається бюджетні кошти спрямувати:

   на створення національної системи відліку, забезпечення функціонування та розвитку Державної геодезичної мережі;

  загальнодержавне топографічне і тематичне картографування та розвиток національної системи картографування;

  топографо-геодезичне, картографічне та гідрографічне забезпечення робіт з делімітації та демаркації державного кордону;

  придбання обладнання і предметів довгострокового користування;

  погашення у поточному бюджетному періоді кредиторської заборгованості за минулі роки, взятої на облік в органах Казначейства.

  Реалізація акта дозволить Держгеокадастру більш ефективно реалізовувати державну політику у сфері топографо-геодезичної і картографічної діяльності.

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 12 вересня 2018 р. № 745
  Київ
  Про внесення змін до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для проведення загальнодержавних топографо- геодезичних та картографічних робіт і робіт з демаркації та делімітації державного кордону

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  Внести до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для проведення загальнодержавних топографо-геодезичних та картографічних робіт і робіт з демаркації та делімітації державного кордону, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 28 лютого 2011 р. № 218 (Офіційний вісник України, 2011 р., № 18, ст. 755; 2012 р., № 62, ст. 2527; 2013 р., № 24, ст. 812; 2015 р., № 30, ст. 866; 2017 р., № 22, ст. 615; 2018 р., № 22, ст. 727), зміни, що додаються.

          Прем’єр-міністр України                              В. ГРОЙСМАН

  Інд. 75