• In English
 •    Урядом удосконалено механізм забезпечення житлом деяких категорій осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України, а також членів їх сімей.

     Зокрема, документом приведено у відповідність до Закону України «Про Державний бюджет України на  2018 рік» діючі Порядок та умови надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на виплату грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення для деяких категорій осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України, а також членів їх сімей і Порядок виплати такої компенсації.

     Також рішенням Уряду спрощено механізм нарахування та отримання грошової компенсації сім’ям загиблих осіб та особам з інвалідністю I—II групи.

     Це сприятиме уникненню соціальної напруги, відновленню соціальної справедливості і забезпеченню належного рівня соціального захисту зазначених осіб.

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 28 березня 2018 р. № 213
  Київ
  Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 19 жовтня 2016 р. № 719

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  Внести до постанови Кабінету Міністрів України від 19 жовтня 2016 р. № 719 “Питання забезпечення житлом деяких категорій осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України, а також членів їх сімей” (Офіційний вісник України, 2016 р., № 83, ст. 2742; 2017 р., № 22, ст. 605, № 83, ст. 2547) зміни, що додаються.

          Прем’єр-міністр України                              В. ГРОЙСМАН

  Інд. 73