• In English
 • Уряд визнав такою, що втратила чинність, постанову Кабінету Міністрів від 1998 року щодо переліку окремих видів проектних та будівельно-монтажних робіт, інженерних вишукувань для будівництва, надання інжинірингових та інших послуг, які потребують відповідної атестації виконавця.

  Прийняття даного рішення зумовлене тим, що перелік видів робіт (послуг), пов'язаних із створенням об'єктів архітектури, відповідальні виконавці яких проходять професійну атестацію, затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 23.05.2011 № 554.

  Таким чином нормативно-правові акти Кабінету Міністрів у сфері будівництва приведено у відповідність до вимог чинних законодавчих актів.

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 10 травня 2018 р. № 355
  Київ
  Про визнання такою, що втратила чинність, постанови Кабінету Міністрів України від 6 квітня 1998 р. № 451

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  Визнати такою, що втратила чинність, постанову Кабінету Міністрів України від 6 квітня 1998 р. № 451 “Про перелік окремих видів проектних та будівельно-монтажних робіт, інженерних вишукувань для будівництва, надання інжинірингових та інших послуг, які потребують відповідної атестації виконавця” (Офіційний вісник України, 1998 р., № 14, ст. 534).

          Прем’єр-міністр України                              В. ГРОЙСМАН

  Інд. 21