• In English
 • Уряд прийняв рішення про виплату, починаючи з 1 березня 2018 року, військовослужбовцям, направленим у довготермінові відрядження до апаратів військових представництв при дипломатичних установах України за кордоном, місячного грошового забезпечення в національній валюті у розмірі 100 відсотків.

  Прийняття постанови Кабінету Міністрів України дозволить гарантувати соціальний захист військовослужбовців апаратів військових представництв при дипломатичних установах України за кордоном та покращити виконання ними завдань за призначенням.

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 24 жовтня 2018 р. № 872
  Київ
  Про визнання такою, що втратила чинність, постанови Кабінету Міністрів України від 13 липня 1999 р. № 1246

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Визнати такою, що втратила чинність, постанову Кабінету Міністрів України від 13 липня 1999 р. № 1246 “Про упорядкування умов оплати праці працівників закордонних дипломатичних установ України” (Офіційний вісник України, 1999 р., № 28, ст. 1425).

  2. Установити, що працівникам апарату військових аташе та апарату представника Міністерства оборони України при Постійному Представництві України при ООН виплачується з 1 березня 2018 р. за останнім місцем служби до направлення за кордон 100 відсотків місячного грошового забезпечення в національній валюті за останньою штатною посадою з урахуванням присвоєння наступних військових звань та вислуги років військової служби.

          Прем’єр-міністр України                              В. ГРОЙСМАН

  Інд. 73