• In English
 • Уряд привів ряд нормативно-правових актів Кабінету Міністрів у відповідність до Законів “Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо покращення інвестиційного клімату” та “Про особливості державної політики із забезпечення державного суверенітету України на тимчасово окупованих територіях у Донецькій та Луганських областях”.

  Постановою визнано такими, що втратили чинність, деякі постанови Кабінету Міністрів України щодо затвердження переліку робіт і послуг, що належать до основної діяльності залізничного транспорту, та порядку перерозподілу надходжень доходу від основної діяльності залізничного транспорту, а також щодо деяких питань перерозподілу надходжень від перевезень залізничним транспортом під час проведення антитерористичної операції.

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 10 січня 2019 р. № 12
  Київ
  Про визнання такими, що втратили чинність, деяких постанов Кабінету Міністрів України

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  Визнати такими, що втратили чинність:

  постанову Кабінету Міністрів України від 30 березня 2011 р. № 316 “Про затвердження переліку робіт і послуг, що належать до основної діяльності залізничного транспорту, та Порядку перерозподілу надходжень доходу від основної діяльності залізничного транспорту” (Офіційний вісник України, 2011 р., № 24, ст. 981);

  пункт 2 змін, що вносяться до постанов Кабінету Міністрів України від 6 квітня 1998 р. № 457 і від 30 березня 2011 р. № 316, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 29 грудня 2014 р. № 720 “Деякі питання перерозподілу надходжень від перевезень залізничним транспортом під час проведення антитерористичної операції” (Офіційний вісник України, 2015 р., № 3, ст. 59).

          Прем’єр-міністр України                              В. ГРОЙСМАН

  Інд. 21