• In English
 • Уряд визначив радника для надання послуг з підготовки до приватизації та продажу пакета акцій акціонерного товариства “Об’єднана гірничо-хімічна компанія”, а саме — товариство з обмеженою відповідальністю “БДО Корпоративні Фінанси”, відібране за результатами конкурсу, проведеного Фондом державного майна.

  Одночасно визначаються джерела оплати послуг радника.

  Залучення  радника дозволить провести підготовку товариства до приватизації та продаж його пакета акцій з урахуванням міжнародної практики.

  Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 25 вересня 2019 р. № 883-р
  Київ
  Про визначення радника для надання послуг з підготовки до приватизації та продажу пакета акцій акціонерного товариства “Об’єднана гірничо-хімічна компанія” розміром 100 відсотків статутного капіталу товариства та джерел оплати його послуг

  1. Ураховуючи результати конкурсу з відбору радника для надання послуг з підготовки до приватизації та продажу пакета акцій акціонерного товариства “Об’єднана гірничо-хімічна компанія” (далі — товариство) розміром 100 відсотків статутного капіталу товариства:

  1) визначити радником для надання послуг з підготовки до приватизації та продажу зазначеного пакета акцій товариства товариство з обмеженою відповідальністю “БДО Корпоративні Фінанси” (далі — радник);

  2) Фонду державного майна здійснити оплату послуг радника за рахунок відповідних коштів державного бюджету на підставі договору про надання послуг радника з підготовки до приватизації та продажу 100 відсотків акцій акціонерного товариства “Об’єднана гірничо-хімічна компанія” від 3 вересня 2018 р. № 224, укладеного між Фондом державного майна та товариством з обмеженою відповідальністю “БДО Корпоративні Фінанси” (далі — договір), а саме:

  фіксовану частину винагороди у сумі 12 258 220 гривень за умови повного виконання радником умов договору;

  змінну частину винагороди у розмірі 1 відсотка вартості проданого пакета акцій товариства у разі продажу об’єкта приватизації.

  2. Фонду державного майна:

  1) забезпечити здійснення контролю за виконанням радником умов договору;

  2) рекомендувати аукціонній комісії під час розроблення умов продажу пакета акцій товариства включити зобов’язання покупця щодо оплати послуг радника, залученого для надання послуг з підготовки до приватизації та продажу пакета акцій товариства;

  3) інформувати щомісяця Кабінет Міністрів України про виконання радником умов договору.

          Прем’єр-міністр України                                 О. ГОНЧАРУК

  Інд. 25