• In English
 • Уряд визначив Харківську облдержадміністрацію органом управління майновими комплексами та корпоративними правами конфіскованими за рішенням суду.

  Відповідно до вироку Соснівського районного суду м. Черкаси від 21 серпня 2017 року застосовано спецконфіскацію з примусовим вилученням у власність держави усього належного майна, у тому числі матеріальних і не матеріальних активів, корпоративних прав ПАТ “Футбольний клуб “Металіст”, ТОВ “Металіст Холдинг” та ТОВ “Металіст-Арена”.

  Прийняте рішення надасть можливість Харківській облдержадміністрації реалізувати права держави, як власника на таке майно та забезпечить його ефективне використання.

  Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 11 квітня 2018 р. № 234-р
  Київ
  Про визначення органу управління майновими комплексами та корпоративними правами, конфіскованими за рішенням суду

  1. Віднести майнові комплекси (рухоме та нерухоме майно, земельну ділянку, товарні знаки), конфісковані у публічного акціонерного товариства “Футбольний клуб “Металіст” (код згідно з ЄДРПОУ 24341697), товариств з обмеженою відповідальністю “Металіст Холдинг” (код згідно з ЄДРПОУ 32870356) і “Металіст-Арена” (код згідно з ЄДРПОУ 34860423), до сфери управління Харківської облдержадміністрації.

  2. Визначити Харківську облдержадміністрацію уповноваженим органом управління корпоративними правами, конфіскованими у публічного акціонерного товариства “Футбольний клуб “Металіст” (код згідно з ЄДРПОУ 24341697) та товариства з обмеженою відповідальністю “Металіст Холдинг” (код згідно з ЄДРПОУ 32870356).

          Прем’єр-міністр України                                 В. ГРОЙСМАН

  Інд. 25