• In English
 • Урядом визначено Міністерство соціальної політики національним координатором впровадження послуги раннього втручання в Україні.

  Проект акта розроблено з метою формування та реалізації державної політики з питань захисту прав та інтересів дітей з інвалідністю і дітей, які мають ризик отримання інвалідності, та їх сімей.

  Реалізація рішення Уряду сприятиме ефективній взаємодії органів виконавчої влади та міжнародних партнерів з питань розвитку послуги раннього втручання, прискоренню підготовки, погодження та подання на розгляд Уряду проектів законодавчих актів щодо формування і реалізації державної політики з питань розвитку послуги раннього втручання та її впровадження.

  Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 16 січня 2019 р. № 12-р
  Київ
  Про визначення національного координатора

  1. Погодитися з пропозицією Міністерства соціальної політики про визначення його національним координатором із впровадження послуги раннього втручання в рамках пілотного проекту “Створення системи надання послуг раннього втручання” для забезпечення розвитку дитини, збереження її здоров’я та життя.

  2. Міністерству соціальної політики разом із Міністерством охорони здоров’я, Міністерством освіти і науки внести у місячний строк на розгляд Кабінету Міністрів України пропозиції щодо внесення змін до плану заходів з реалізації у 2017—2020 роках пілотного проекту “Створення системи надання послуг раннього втручання” для забезпечення розвитку дитини, збереження її здоров’я та життя, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 14 грудня 2016 р. № 948.

         Прем’єр-міністр України                                 В. ГРОЙСМАН

  Інд. 73