• In English
 • Уряд визначив державну установу “Професійні закупівлі” централізованою закупівельною організацією, яка в інтересах замовників буде проводити тендери та закупівлі за рамковими угодами товарів і послуг (крім поточного ремонту) згідно із Законом України “Про публічні закупівлі”.

  Запровадження закупівель через спеціалізовані професійні організації є передумовою для поширення професійних підходів до здійснення публічних закупівель, підвищення ефективності використання публічних коштів, зокрема, за рахунок постійного аналізу відповідних ринків.

  Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 25 вересня 2019 р. № 846-р
  Київ
  Про визначення державної установи “Професійні закупівлі” централізованою закупівельною організацією

  1. Визначити державну установу “Професійні закупівлі” централізованою закупівельною організацією.

  Зазначена централізована закупівельна організація проводить тендери та закупівлі за рамковими угодами товарів і послуг (крім поточного ремонту) в інтересах замовників згідно із Законом України “Про публічні закупівлі”.

  2. Винагорода централізованій закупівельній організації, зазначеній у пункті 1 цього розпорядження, за організацію та проведення тендеру здійснюється замовником у розмірі, що становить:

  3 відсотки суми договору, якщо очікувана вартість закупівлі, зазначена в оголошенні про проведення процедури закупівлі, становить не більш
  як 10 млн. гривень;

  2 відсотки суми договору, якщо очікувана вартість закупівлі, зазначена в оголошенні про проведення процедури закупівлі, становить не більш
  як 50 млн. гривень;

  1 відсоток суми договору, якщо очікувана вартість закупівлі, зазначена в оголошенні про проведення процедури закупівлі, становить не більш
  як 100 млн. гривень;

  0,5 відсотка суми договору, якщо очікувана вартість закупівлі, зазначена в оголошенні про проведення процедури закупівлі, становить більш як 100 млн. гривень.

          Прем’єр-міністр України                                 О. ГОНЧАРУК

  Інд. 67