• In English
 • Уряд визначив Київський науково-дослідний інститут судових експертиз Міністерства юстиції України державною експертною установою, відповідальною за проведення криміналістичних експертиз щодо встановлення автентичності тютюнової продукції та ідентифікації обладнання, на якому вона виготовлена.

  Київський НДІСЕ — державна експертна установа, яка має повний комплект обладнання (зокрема спеціальний апаратний комплекс для визначення характеристики тютюну та його походження), що дозволяє оперативно та повно досліджувати як тютюнові вироби, так і матеріали їх пакування.

  Експерти Київського НДІСЕ, які проводять дослідження тютюнових виробів, пройшли спеціальну підготовку, в тому числі у провідних лабораторіях країн Європейського Союзу, та мають відповідні сертифікати.

  Разом з цим, прийняття акта не обмежуватиме інші державні експертні установи у проведенні експертиз щодо встановлення автентичності тютюнової продукції та ідентифікації обладнання, на якому вона виготовлена, а лише сприятиме більш якісному проведенню таких експертиз з урахуванням досвіду Київського НДІСЕ.

  Вказане розпорядження дозволить забезпечити належну протидію нелегальному виробництву тютюнових виробів на території України.

  Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 20 березня 2019 р. № 172-р
  Київ
  Про визначення державної експертної установи, відповідальної за проведення криміналістичних експертиз щодо встановлення автентичності тютюнової продукції та ідентифікації обладнання, на якому вона виготовлена

  Погодитися з пропозицією Міністерства юстиції стосовно визначення Київського науково-дослідного інституту судових експертиз Міністерства юстиції України відповідальним за проведення криміналістичних експертиз щодо встановлення автентичності тютюнової продукції та ідентифікації обладнання, на якому вона виготовлена.

          Прем’єр-міністр України                                 В. ГРОЙСМАН

  Інд. 75