• In English
 • Уряд прийняв рішення щодо вилучення з користування державного підприємства “Добрянське лісове господарство” земельної ділянки державної власності лісогосподарського призначення площею 40 гектарів (ліси), розташованої на території Ріпкинського району Чернігівської області, та передачі її в оренду товариству з обмеженою відповідальністю “Папернянський кар’єр скляних пісків” із зміною цільового призначення для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємствами, що пов’язані з користуванням надрами, на строк дії спеціального дозволу на користування надрами від 17 липня 2013 р. № 5810 для розробки Північно-Західної ділянки Папернянського родовища кварцових пісків.

  Прийняте рішення забезпечить збільшення надходження коштів до державного та місцевих бюджетів за рахунок податків і зборів, що позитивно вплине на соціально-економічний розвиток регіону.

  Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 03 квітня 2019 р. № 217-р
  Київ
  Про вилучення та передачу в оренду земельної ділянки із зміною її цільового призначення

  1. Відповідно до статей 20, 93, 122—124, 134, 149 і 207 Земельного кодексу України вилучити з постійного користування державного підприємства “Добрянське лісове господарство” земельну ділянку (землі державної власності лісогосподарського призначення (ліси) площею 40 гектарів (кадастровий номер 7424482000:06:001:0014), розташовану на території Ріпкинського району Чернігівської області, та передати її в оренду із зміною цільового призначення товариству з обмеженою відповідальністю “Папернянський кар’єр скляних пісків” для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємствами, що пов’язані з користуванням надрами, на строк дії спеціального дозволу на користування надрами від 17 липня 2013 р. № 5810 для розробки Північно-Західної ділянки Папернянського родовища кварцових пісків.

  Чернігівській обласній державній адміністрації укласти договір оренди зазначеної земельної ділянки в установленому законодавством порядку.

  2. Товариству з обмеженою відповідальністю “Папернянський кар’єр скляних пісків” відшкодувати відповідно до законодавства втрати лісогосподарського виробництва та збитки, що будуть завдані державному підприємству “Добрянське лісове господарство” внаслідок вилучення земельної ділянки для потреб, не пов’язаних з лісогосподарським виробництвом.

          Прем’єр-міністр України                                 В. ГРОЙСМАН

  Інд. 75