• In English
 • Уряд прийняв рішення щодо вилучення з користування державного підприємства “Львівське лісове господарство” земельної ділянки державної власності лісогосподарського призначення площею 9,9826 гектара (ліси), розташованої на території Пустомитівського району Львівської області.

  Зазначена ділянка передана в оренду товариству з обмеженою відповідальністю “Агропромислове підприємство “Львівське” із зміною цільового призначення на строк дії спеціального дозволу на користування надрами для розробки (розширення) Сихівського кар’єру пісків.

  Слід зазначити, що передбачено відшкодування зазначеним товариством втрат лісогосподарського товариства та збитків, завданих землекористувачу.

  Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 31 жовтня 2018 р. № 800-р
  Київ
  Про вилучення та передачу земельної ділянки в оренду із зміною цільового призначення

  1. Відповідно до статей 20, 93, 122—124, 134, 149 і 207 Земельного кодексу України вилучити з постійного користування державного підприємства “Львівське лісове господарство” земельну ділянку (державної власності лісогосподарського призначення (ліси) площею 9,9826 гектара, що розташована на території Пустомитівського району Львівської області (кадастровий номер 4623682400:08:000:0056), та передати її в оренду із зміною цільового призначення товариству з обмеженою відповідальністю “Агропромислове підприємство “Львівське” на строк дії спеціального дозволу на користування надрами від 18 квітня 2003 р. № 2952 для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель і споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості (для розробки (розширення) Сихівського кар’єру піску).

  Львівській обласній державній адміністрації укласти договір оренди зазначеної земельної ділянки в установленому законодавством порядку.

  2. Товариству з обмеженою відповідальністю “Агропромислове підприємство “Львівське” відшкодувати відповідно до законодавства втрати лісогосподарського виробництва та збитки, що будуть завдані державному підприємству “Львівське лісове господарство” внаслідок вилучення земельної ділянки.

          Прем’єр-міністр України                                 В. ГРОЙСМАН

  Інд. 75