• In English
 • Уряд прийняв рішення щодо вилучення з постійного користування ДП “Клесівське лісове господарство» земельну ділянку площею 29,7500 гектара, розташовану на території Сарненського району Рівненської області, та передати її в оренду із зміною цільового призначення ТОВ “Вирівський гранітекспо”. Ділянка передана для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель і споруд підприємствами, що пов’язані з користуванням надрами, для розробки Ясногірського-I родовища гранодіоритів.

  Також рішенням передбачено, що Товариство відшкодує відповідно до законодавства втрати лісогосподарського виробництва та збитки, що будуть заподіяні держпідприємству внаслідок вилучення земельних ділянок.

  Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 03 жовтня 2018 р. № 709-р
  Київ
  Про вилучення та передачу земельної ділянки в оренду із зміною її цільового призначення

  1. Відповідно до статей 20, 93, 122, 123, 134, 149, 156, 157, 207 Земельного кодексу України вилучити з постійного користування державного підприємства “Клесівське лісове господарство” земельну ділянку (землі державної власності лісогосподарського призначення (ліси) площею 29,75 гектара (кадастровий номер 5625480900:07:001:0008), розташовану на території Сарненського району Рівненської області, та передати її в оренду із зміною цільового призначення товариству з обмеженою відповідальністю “Вирівський гранітекспо” для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель і споруд підприємствами, що пов’язані з користуванням надрами, на строк дії спеціального дозволу на користування надрами від 25 грудня 2014 р. № 6013 для розробки Ясногірського-I родовища гранодіоритів.

  Рівненській обласній державній адміністрації укласти договір оренди зазначеної земельної ділянки в установленому законодавством порядку.

  2. Товариству з обмеженою відповідальністю “Вирівський гранітекспо” відшкодувати відповідно до законодавства втрати лісогосподарського виробництва та збитки, що будуть завдані державному підприємству “Клесівське лісове господарство” внаслідок вилучення земельної ділянки.

          Прем’єр-міністр України                                 В. ГРОЙСМАН

  Інд. 75