• In English
 • Уряд прийняв рішення щодо вилучення з користування державного підприємства “Вознесенське лісове господарство» земельної ділянки державної власності лісогосподарського призначення площею 29,02 гектара (ліси), розташованої на території Вознесенського району Миколаївської області.

  Зазначена ділянка передана в оренду товариству з обмеженою відповідальністю “Микитівський гранітний кар’єр” із зміною цільового призначення на строк дії спеціального дозволу на користування надрами для розробки Олександрівського родовища піску.

  При цьому зазначеним товариством передбачено відшкодування втрат лісогосподарського виробництва в сумі 3,47 млн. гривень та збитків, завданих землекористувачу внаслідок вилучення земельної ділянки, в сумі 1,89 млн. гривень.

  Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 20 червня 2018 р. № 433-р
  Київ
  Про вилучення та передачу земельної ділянки в оренду із зміною її цільового призначення

  1. Відповідно до статей 20, 93, 122—124, 134, 149 і 207 Земельного кодексу України вилучити з постійного користування державного підприємства “Вознесенське лісове господарство” земельну ділянку площею 29,02 гектара (землі державної власності лісогосподарського призначення (ліси) (кадастровий номер 4822080800:08:000:0148), розташовану на території Вознесенського району Миколаївської області, та передати її в оренду із зміною цільового призначення приватному акціонерному товариству “Микитівський гранітний кар’єр” на строк дії спеціального дозволу на користування надрами від 4 жовтня 2006 р. № 4038 для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємствами, що пов’язані з користуванням надрами, для розробки Олександрівського родовища піску.

  Миколаївській облдержадміністрації укласти договір оренди зазначеної земельної ділянки в установленому законодавством порядку.

  2. Приватному акціонерному товариству “Микитівський гранітний кар’єр” відшкодувати відповідно до законодавства втрати лісогосподарського виробництва та збитки, що будуть завдані державному підприємству “Вознесенське лісове господарство” внаслідок вилучення земельної ділянки.

          Прем’єр-міністр України                                 В. ГРОЙСМАН

  Інд. 75