• In English
 • Уряд прийняв рішення щодо вилучення з користування державного підприємства “Добрянське лісове господарство” земельної ділянки державної власності лісогосподарського призначення площею 30 гектарів (ліси), розташованої на території Ріпкинського району Чернігівської області.

  Зазначена ділянка передана в оренду товариству з обмеженою відповідальністю “Папернянський кар’єр скляних пісків” із зміною цільового призначення на строк дії спеціального дозволу на користування надрами для розробки Грибово-Руднянського родовища скляних пісків.

  Слід зазначити, що передбачено відшкодування зазначеним товариством втрат лісогосподарського виробництва в сумі 1,63 млн. гривень та збитки, завдані землекористувачу внаслідок вилучення земельної ділянки, в сумі 2,4 млн. гривень.

  Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 28 лютого 2018 р. № 139-р
  Київ
  Про вилучення та передачу в оренду земельної ділянки із зміною її цільового призначення

  1. Відповідно до статей 93, 122, 123, 134 і 149 Земельного кодексу України вилучити з постійного користування державного підприємства “Добрянське лісове господарство” земельну ділянку (землі державної власності лісогосподарського призначення (ліси) площею 30 гектарів (кадастровий номер 7424482000:06:001:0016), розташовану на території Ріпкинського району Чернігівської області, та передати її в оренду із зміною цільового призначення товариству з обмеженою відповідальністю “Папернянський кар’єр скляних пісків” для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємствами, що пов’язані з користуванням надрами, на строк дії спеціального дозволу на користування надрами від 28 лютого 2003 р. № 2933 для розробки Грибово-Руднянського родовища скляних пісків.

  Чернігівській обласній державній адміністрації укласти договір оренди зазначеної земельної ділянки в установленому законодавством порядку.

  2. Товариству з обмеженою відповідальністю “Папернянський кар’єр скляних пісків” відшкодувати відповідно до законодавства втрати лісогосподарського виробництва та збитки, що будуть заподіяні державному підприємству “Добрянське лісове господарство” внаслідок вилучення земельної ділянки.

          Прем’єр-міністр України                                 В. ГРОЙСМАН

  Інд. 75