• In English
 • Уряд прийняв рішення про вилучення та передачу земельної ділянки в оренду із зміною її цільового призначення  в Рівненській області.

  Розпорядженням передано в оренду ТОВ “Центр “Сонячне ремесло” земельну ділянку площею 60,3217 гектара (землі державної власності лісогосподарського призначення (ліси), розташовану на території Володимирецького району Рівненської області.

  Передбачена зміна її цільового призначення на строк дії спеціального дозволу на користування надрами для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємствами, що пов'язані з користуванням надрами, для розширення кар’єру з видобутку бурштину на родовищі “Володимирець Східний”.

  Реалізація цього розпорядження сприятиме збільшенню кількості робочих місць, збільшенню надходжень до державного та місцевих бюджетів.

  Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 10 травня 2018 р. № 311-р
  Київ
  Про вилучення та передачу земельної ділянки в оренду із зміною її цільового призначення

  1. Відповідно до статей 20, 93, 122—124, 134, 149, 156, 157, 207 Земельного кодексу України вилучити з постійного користування державного підприємства “Володимирецьке лісове господарство” земельну ділянку (землі державної власності лісогосподарського призначення (ліси) площею 60,3217 гектара (кадастровий номер 5620855100:04:015:0007), розташовану на території Володимирецького району Рівненської області, та передати її в оренду із зміною цільового призначення товариству з обмеженою відповідальністю “Центр “Сонячне ремесло” на строк дії спеціального дозволу на користування надрами від 25 вересня 2009 р. № 5021 для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємствами, що пов’язані з користуванням надрами, для розширення кар’єру з видобутку бурштину на родовищі “Володимирець Східний”.

  Рівненській обласній державній адміністрації укласти договір оренди зазначеної земельної ділянки в установленому законодавством порядку.

  2. Товариству з обмеженою відповідальністю “Центр “Сонячне ремесло” відшкодувати відповідно до законодавства втрати лісогосподарського виробництва та збитки, що будуть завдані державному підприємству “Володимирецьке лісове господарство” внаслідок вилучення земельної ділянки.

          Прем’єр-міністр України                                 В. ГРОЙСМАН

  Інд. 75