• In English
 • Уряд прийняв рішення про надання у постійне користування державному підприємству “Національна енергетична компанія “Укренерго” розташованих на території Макарівського, Бородянського та Вишгородського районів Київської області земельних ділянок.

  Там планується розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування заходів повітряних ліній електропередач напругою 330кВ Чорнобильська АЕС — Сєвєрна на електричну підстанцію напругою 750 кВ “Київська”. Це дозволить підвищити стабільність електропостачання споживачів центральної частини Об’єднаної енергетичної системи України.

  Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 04 липня 2018 р. № 460-р
  Київ
  Про вилучення та надання земельних ділянок у постійне користування із зміною їх цільового призначення, погодження зміни цільового призначення земельної ділянки лісогосподарського призначення державної власності

  1. Вилучити та надати державному підприємству “Національна енергетична компанія “Укренерго” у постійне користування розташовані на території Макарівського, Бородянського та Вишгородського районів Київської області земельні ділянки державної власності для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування заходів повітряної лінії електропередачі напругою 330 кВ Чорнобильська АЕС — Сєвєрна на електричну підстанцію напругою 750 кВ “Київська” із зміною їх цільового призначення згідно з додатком, у тому числі з правом вирубування дерев і чагарників та використання у визначеному законодавством порядку заготовленої при цьому деревини відповідними державними лісогосподарствами.

  2. Погодити зміну цільового призначення земельної ділянки лісогосподарського призначення державної власності площею 0,0044 гектара (кадастровий номер 3221085900:10:002:0020), що перебуває у постійному користуванні державного підприємства “Клавдієвське лісове господарство”, розташованої на території Бородянського району Київської області, з категорії лісогосподарського призначення (угіддя, болота) на категорію земель промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та іншого призначення.

  3. Державному підприємству “Національна енергетична компанія “Укренерго” відшкодувати відповідно до законодавства втрати лісогосподарського виробництва і збитки, завдані внаслідок вилучення земельних ділянок для потреб, не пов’язаних із сільськогосподарським і лісогосподарським виробництвом.

          Прем’єр-міністр України                                 В. ГРОЙСМАН

  Інд. 37