• In English
 • Кабінет Міністрів України прийняв рішення щодо надання земельних ділянок для проектування та будівництва об’єктів Всеукраїнського реабілітаційно-відновлювального спортивного центру Національного комітету спорту інвалідів України.

  Урядове рішення прийнято на виконання Указу Президента України від 13 грудня 2016 року № 553 “Про заходи, спрямовані на забезпечення додержання прав осіб з інвалідністю”, постанови Кабінету Міністрів України від 23 листопада 2016 року № 943 “Деякі питання забезпечення подальшого розвитку спорту осіб з інвалідністю в Україні та їх фізкультурно-спортивної реабілітації” та згідно з розпорядженням Кабінету Міністрів України від 6 червня 2018 року № 395 “Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок”.

  Метою і завданням прийнятого розпорядження є вилучення та надання підприємству об’єднанню громадян “Всеукраїнський реабілітаційно-відновлювальний спортивний центр Національного комітету спорту інвалідів України” у постійне користування земельних ділянок державної власності лісогосподарського призначення загальною площею 38,0795 гектара, що перебувають у постійному користуванні державного підприємства “Дніпровське лісове господарство”, розташованих на території м. Дніпра Дніпропетровської області із зміною цільового призначення для будівництва та обслуговування об’єктів рекреаційного призначення.

  Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 14 серпня 2019 р. № 636-р
  Київ
  Про вилучення та надання земельних ділянок у постійне користування із зміною цільового призначення

  1. Відповідно до статей 13, 20, 92, 122, 123, 149, 156, 157 і 208 Земельного кодексу України вилучити з постійного користування державного підприємства “Дніпровське лісове господарство” земельні ділянки загальною площею 38,0795 гектара (землі державної власності лісогосподарського призначення (ліси), розташовані на території м. Дніпра Дніпропетровської області, згідно з додатком та надати їх у постійне користування підприємству об’єднання громадян “Всеукраїнський реабілітаційно-відновлювальний спортивний центр Національного комітету спорту інвалідів України” із зміною цільового призначення для будівництва та обслуговування об’єктів рекреаційного призначення (для проектування та будівництва об’єктів зазначеного спортивного центру) з правом вирубування дерев і чагарників з урахуванням необхідності максимального збереження лісових насаджень та використання у визначеному законодавством порядку заготовленої при цьому деревини відповідним державним лісогосподарством.

  2. Підприємству об’єднання громадян “Всеукраїнський реабілітаційно-відновлювальний спортивний центр Національного комітету спорту інвалідів України” відшкодувати відповідно до законодавства збитки, завдані землекористувачу внаслідок вилучення земельних ділянок, і забезпечити збереження та догляд за деревами і чагарниками, що не підлягають вирубуванню, збереження рідкісних і зникаючих в Європі видів флори і фауни та природних оселищ у межах територій, які охороняються на міжнародному рівні.

          Прем’єр-міністр України                                 В. ГРОЙСМАН

  Інд. 75