• In English
 • Уряд прийняв рішення про вилучення з користування державного підприємства “Чернігівське лісове господарство” земельної ділянки площею 3,9332 га та передачу її у постійне користування Комунальному підприємству “Управління житлово-комунального господарства” м. Славутича Київської області. На зазначеній ділянці буде розміщено кладовище міста.

  Комунальне підприємство відшкодує збитки, завдані  державному підприємству внаслідок відповідного вилучення, у сумі  516, 6 тис. грн.

  Слід зазначити, що одночасно здійснюється передача цієї земельної ділянки з державної власності у комунальну власність територіальної громади міста Славутича Київської області, як це передбачено чинним земельним законодавством України.

  Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 06 червня 2018 р. № 394-р
  Київ
  Про вилучення, передачу у постійне користування та комунальну власність земельної ділянки із зміною її цільового призначення

  1. Відповідно до статей 20, 92, 117, 122, 123, 134, 149, 208 Земельного кодексу України, статті 58 Лісового кодексу України вилучити з постійного користування державного підприємства “Чернігівське лісове господарство” земельну ділянку площею 3,9332 гектара (кадастровий номер 7424485600:12:001:0027, землі державної власності лісогосподарського призначення (ліси), Славутицьке лісництво, квартал 73, виділ 8), розташовану на території Ріпкинського району Чернігівської області, та передати її у постійне користування із зміною цільового призначення комунальному підприємству “Управління житлово-комунального господарства” м. Славутича Київської області для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови (для розміщення кладовища м. Славутича) з правом вирубування дерев і чагарників та використання у визначеному законодавством порядку заготовленої при цьому деревини.

  2. Комунальному підприємству “Управління житлово-комунального господарства” м. Славутича Київської області відшкодувати відповідно до законодавства збитки, що будуть заподіяні державному підприємству “Чернігівське лісове господарство” внаслідок вилучення земельної ділянки.

  3. Передати з державної власності у власність територіальної громади м. Славутича Київської області земельну ділянку площею 3,9332 гектара, розташовану на території Ріпкинського району Чернігівської області, (кадастровий номер 7424485600:12:001:0027), для використання за цільовим призначенням (функціональним використанням), визначеним у пункті 1 цього розпорядження.

  Чернігівській обласній держадміністрації забезпечити передачу з державної у комунальну власність зазначеної земельної ділянки в установленому законодавством порядку.

          Прем’єр-міністр України                                 В. ГРОЙСМАН

  Інд. 75