• In English
 • Уряд прийняв рішення про вихід з Угоди про введення міжнародного сертифіката зважування вантажних транспортних засобів на територіях держав - учасниць Співдружності Незалежних Держав.

  Рішення ухвалене з  метою надання рівних умов як вітчизняним, так і іноземним перевізникам, при здійсненні габаритно-вагового контролю та справляння плати за проїзд автомобільними дорогами загального користування транспортних засобів. Також при прийнятті розпорядження враховувалися обмеження, введені РФ під час здійснення автомобільних та залізничних перевезень з України в напрямку країн Центральної Азії, а також за результатами аналізу Угоди.

  Рішення дозволить зменшити руйнівний вплив транспортних засобів, забезпечити збереження автомобільних доріг та привести договірно-правову базу відповідно до сучасних реалій.

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 10 липня 2019 р. № 608
  Київ
  Про вихід з Угоди про введення міжнародного сертифіката зважування вантажних транспортних засобів на територіях держав — учасниць Співдружності Незалежних Держав

  Кабінет Міністрів України постановляє: 

  1. Вийти з Угоди про введення міжнародного сертифіката зважування вантажних транспортних засобів на територіях держав — учасниць Співдружності Незалежних Держав, вчиненої 16 квітня 2004 р. у м. Чолпон-Ата (Киргизька Республіка).

  2. Міністерству закордонних справ повідомити в установленому порядку Виконавчому комітету Співдружності Незалежних Держав про вихід із зазначеної Угоди.

          Прем’єр-міністр України                              В. ГРОЙСМАН

  Інд. 21