• In English
 • Кабінетом Міністрів України прийнята постанова “Про вихід України з окремих міжнародних договорів, укладених у рамках Співдружності Незалежних Держав”.

  Рішення Уряду прийняте з метою проведення внутрішньодержавних процедур, необхідних для припинення дії міжнародних договорів з економічних питань, укладених в рамках СНД.

  Зокрема рішення передбачає вихід України з:

  Протоколу про уніфікації підходу та укладення угод про запобігання подвійного оподаткування доходів і майна, вчиненого 15 травня 1992 року в м. Ташкент;

  Угоди між державами-учасницями Співдружності Незалежних Держав про співробітництво і взаємну допомогу з питань дотримання податкового законодавства і боротьби з порушеннями у цій сфері, вчиненої 04 червня 1999 року в м. Мінськ;

  Угоди про співробітництво держав-учасниць Співдружності Незалежних Держав у боротьбі з податковими злочинами, вчиненої 3 червня 2005 року в м. Тбілісі.

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 22 травня 2019 р. № 415
  Київ
  Про вихід України з окремих міжнародних договорів, укладених у рамках Співдружності Незалежних Держав

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Вийти з міжнародних договорів, укладених у рамках Співдружності Незалежних Держав, згідно з переліком, що додається.

  2. Міністерству закордонних справ в установленому порядку повідомити Виконавчому комітету Співдружності Незалежних Держав про вихід України з міжнародних договорів, укладених у рамках Співдружності Незалежних Держав.

          Прем’єр-міністр України                              В. ГРОЙСМАН

  Інд. 67