• In English
 • Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 30 червня 2023 р. № 589-р
  Київ
  Про відстрочення платежів за заборгованістю приватного акціонерного товариства “Національна енергетична компанія “Укренерго” за позикою Кредитної установи для відбудови (“KfW”) в рамках проекту “Реконструкція підстанцій у східній частині України”

  Відповідно до статті 35 Закону України “Про Державний бюджет України на 2023 рік” Міністерству фінансів здійснити відстрочення платежів за заборгованістю приватного акціонерного товариства “Національна енергетична компанія “Укренерго” перед державою за залученою від Кредитної установи для відбудови (“KfW”) позикою на умовах, передбачених Додатковою угодою від 16 грудня 2022 р. до Індивідуальної кредитної угоди на суму 150 000 000 євро від 10 жовтня 2016 р. із змінами та доповненнями між KfW, Франкфурт-на-Майні (“KfW”) та Кабінетом Міністрів України (“Позичальник”) — проект “Реконструкція підстанцій у східній частині України”.

  Установити, що плата, яка нараховується за надання зазначеної позики, вноситься приватним акціонерним товариством “Національна енергетична компанія “Укренерго” згідно з графіком погашення відстроченої основної суми та процентів, установленим зазначеною Додатковою угодою.

           Прем’єр-міністр України                                                  Д. ШМИГАЛЬ

  Інд. 37