• In English
 • Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 29 березня 2022 р. № 251-р
  Київ
  Про відпуск розброньованих матеріальних цінностей мобілізаційного резерву в особливий період

  1. З метою задоволення потреб держави в особливий період, надання державної підтримки окремим підприємствам, установам та організаціям у зв’язку із порушенням строків постачання належних видів паливно-мастильних матеріалів, надання медичної допомоги дозволити Державному агентству резерву відпустити з державного матеріального резерву Міністерству оборони, Міністерству внутрішніх справ розброньовані матеріальній цінності мобілізаційного резерву на безоплатній основі з урахуванням балансової вартості за переліками згідно з додатками 1 і 2.

  2. Державному агентству резерву здійснити відпуск зазначених у
  пункті 1 цього розпорядження розброньованих матеріальних цінностей мобілізаційного резерву на підставі потреби, заявленої Міністерством оборони, Міністерством внутрішніх справ.

  3. Міністерству оборони, Міністерству внутрішніх справ отримати розброньовані матеріальні цінності мобілізаційного резерву, відпущені згідно з пунктом 1 цього розпорядження, забезпечити їх доставку і розподіл.

  4. Міністерству оборони, Міністерству внутрішніх справ забезпечити контроль за цільовим використанням розброньованих матеріальних цінностей мобілізаційного резерву, відпущених згідно з пунктом 1 цього розпорядження.

            Прем’єр-міністр України              Д. ШМИГАЛЬ

  Інд. 67