• In English
 • Кабінетом Міністрів України прийнято розпорядження, яким передбачається відпустити з державного матеріального резерву у порядку розбронювання Міністерству охорони здоров’я України на безоплатній основі матеріальні цінності медичного призначення для подальшого використання закладами охорони здоров’я.

  Рішення прийнято з метою надання державної підтримки закладам охорони здоров’я у забезпеченні матеріалами, обладнанням і устаткування медичного призначення.

  Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 08 травня 2019 р. № 295-р
  Київ
  Про відпуск матеріальних цінностей з державного резерву

  1. З метою ефективного використання матеріальних цінностей державного резерву медичного призначення, виключених з номенклатури державного резерву, недопущення погіршення їх якості, забезпечення закладів охорони здоров’я матеріалами, обладнанням і устаткуванням медичного призначення дозволити Державному агентству резерву відпустити з державного резерву в порядку розбронювання Міністерству охорони здоров’я матеріальні цінності за переліком згідно з додатком на безоплатній основі з урахуванням балансової вартості.

  2. Міністерству охорони здоров’я отримати матеріальні цінності, відпущені згідно з пунктом 1 цього розпорядження,  здійснити їх регіональний розподіл між закладами охорони здоров’я та забезпечити контроль за їх цільовим використанням.

          Прем’єр-міністр України                                 В. ГРОЙСМАН

  Інд. 67