• In English
 • Уряд прийняв розпорядження, яким передбачається відпустити Запорізькій, Луганській облдержадміністраціям та Чернівецькій міській раді на соціальні потреби з державного матеріального резерву продовольчі товари на безоплатній основі.

  Рішення прийнято з метою ефективного використання матеріальних цінностей державного резерву продовольчого призначення та недопущення погіршення їх якості.

  Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 10 квітня 2019 р. № 238-р
  Київ
  Про відпуск матеріальних цінностей з державного резерву

  1. З метою надання державної підтримки окремим підприємствам, установам і організаціям та у зв’язку з наближенням дати закінчення строку придатності нереалізованих у 2018 році матеріальних цінностей державного резерву дозволити Державному агентству резерву відпустити з державного матеріального резерву Запорізькій, Луганській обласним державним адміністраціям та Чернівецькій міській раді на соціальні потреби зазначених областей та міста матеріальні цінності державного резерву на безоплатній основі з урахуванням балансової вартості за переліком згідно з додатками 1—3.

  2. Витрати, пов’язані з вантажно-розвантажувальними роботами, покласти на Запорізьку, Луганську обласні державні адміністрації та Чернівецьку міську раду.

  3. Міністерству фінансів під час внесення змін до Закону України “Про Державний бюджет України на 2019 рік” передбачити бюджетні призначення для Міністерства економічного розвитку і торгівлі на поповнення Державним агентством резерву запасів матеріальних цінностей державного резерву в сумі 10 018 465,3 гривні.

  4. Запорізькій, Луганській обласним державним адміністраціям разом з  Чернівецькою міською радою отримати матеріальні цінності, відпущені згідно з пунктом 1 цього розпорядження, забезпечити їх доставку і розподіл та подати до 1 липня 2019 р. Міністерству економічного розвитку і торгівлі звіт про розподіл відпущених згідно з цим розпорядженням матеріальних цінностей державного резерву.

  5. Державному агентству резерву, Запорізькій, Луганській обласним державним адміністраціям разом з Чернівецькою міською радою забезпечити здійснення постійного контролю за якістю матеріальних цінностей, що відпускаються згідно з цим розпорядженням.

          Прем’єр-міністр України                                 В. ГРОЙСМАН

  Інд. 67