• In English
 • Уряд прийняв рішення про віднесення нерухомого майна пансіонату з лікуванням матері та дитини “Зелені пагорби” у с. Виженка Чернівецької області до сфери управління Фонду державного майна з метою його подальшої приватизації або оренди.

  Зазначене нерухоме майно рішенням Господарського суду Чернівецької області від 21.03.2013 повернуто у державну власність.

  Визначення Фонду державного майна суб’єктом управління майном, яке повернуто у власність держави за рішенням суду, що набрало законної сили, прискорить реалізацію прав держави як власника на таке майно через відповідний суб’єкт управління та забезпечить його ефективне використання та надходження коштів до державного бюджету.

  Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 29 серпня 2018 р. № 604-р
  Київ
  Про віднесення нерухомого майна пансіонату з лікуванням матері та дитини “Зелені пагорби” у с. Виженка до сфери управління Фонду державного майна

  Віднести нерухоме майно пансіонату з лікуванням матері та дитини “Зелені пагорби” у с. Виженка Чернівецької області за переліком згідно з додатком до сфери управління Фонду державного майна з метою його подальшої приватизації або оренди.

          Прем’єр-міністр України                                 В. ГРОЙСМАН

  Інд. 25