• In English
 • Уряд прийняв рішення щодо віднесення цілісного майнового комплексу колишньої філії Всесоюзного науково-дослідного і конструкторсько-технічного інституту електроізоляційних матеріалів та фольгованих діелектриків, який розташований у м. Шостці по вул. Інститутській, 6, до сфери управління Адміністрації Державної прикордонної служби.

  Там планується розгортання відділів та відділень інспекторів прикордонної служби, що своєю чергою підвищить рівень захищеності українсько-російської ділянки державного кордону в межах Сумської області та дасть можливість оперативно реагувати на раптово виникаючі загрози з боку Російської Федерації.

  Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 17 жовтня 2018 р. № 749-р
  Київ
  Про віднесення цілісного майнового комплексу колишньої філії Всесоюзного науково-дослідного і конструкторсько-технічного інституту електроізоляційних матеріалів та фольгованих діелектриків до сфери управління Адміністрації Державної прикордонної служби

  Віднести цілісний майновий комплекс колишньої філії Всесоюзного науково-дослідного і конструкторсько-технічного інституту електроізоляційних матеріалів та фольгованих діелектриків, який розташований у м. Шостці по вул. Інститутській, 6, до сфери управління Адміністрації Державної прикордонної служби.

          Прем’єр-міністр України                                 В. ГРОЙСМАН

  Інд. 29