• In English
 • Уряд прийняв рішення про відкриття міжнародного пункту пропуску через державний кордон в аеропорту “Полтава” для вантажного і пасажирського повітряного сполучення з постійним режимом функціонування і цілодобовим часом роботи.

  Відкриття міжнародного пункту пропуску сприятиме розвитку прямих внутрішніх та міжнародних авіаційних перевезень, а також сталому зростанню обсягів в’їзних міжнародних туристичних потоків та підвищенні інвестиційної привабливості Полтавського регіону.

  Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 20 грудня 2017 р. № 1024-р
  Київ
  Про відкриття пункту пропуску через державний кордон в аеропорту “Полтава”

  1. Відкрити міжнародний пункт пропуску через державний кордон в аеропорту “Полтава” для вантажного і пасажирського повітряного сполучення з постійним режимом функціонування і цілодобовим часом роботи.

  2. Міністерству фінансів, Адміністрації Державної прикордонної служби та Державній фіскальній службі забезпечити функціонування відповідних підрозділів зазначених служб в пункті пропуску через державний кордон в аеропорту “Полтава”.

  3. Установити, що пункти 12 та 14 Положення про пункти пропуску через державний кордон та пункти контролю, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 18 серпня 2010 р. № 751 (Офіційний вісник України, 2010 р., № 65, ст. 2265), як виняток, не застосовуються в частині відкриття пункту пропуску через державний кордон в аеропорту “Полтава” (на території Полтавського обласного комунального підприємства “Аеропорт—Полтава”).

          Прем’єр-міністр України                                 В. ГРОЙСМАН

  Інд. 21