• In English
 • Уряд прийняв рішення щодо відкриття пункту пропуску через державний кордон на території товариства з обмеженою відповідальністю “Поромний комплекс Орлівка”. Він стане першим пунктом пропуску на українсько-румунському державному кордоні в межах Одеської області.

  Відкриття міжнародного пункту пропуску створить умови для розвитку транспортно-логістичної інфраструктури на півдні Одеської області, сприятиме зміцненню торгово-економічних взаємовідносин між Україною та Румунією та залученню додаткових вантажопотоків.

  Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 10 квітня 2019 р. № 229-р
  Київ
  Про відкриття пункту пропуску через державний кордон на території товариства з обмеженою відповідальністю “Поромний комплекс Орлівка”

  1. Відкрити на території товариства з обмеженою відповідальністю “Поромний комплекс Орлівка” міжнародний пункт пропуску через державний кордон для поромного, морського та річкового вантажно-пасажирського сполучення з постійним режимом функціонування і цілодобовим часом роботи.

  2. Міністерству фінансів, Адміністрації Державної прикордонної служби та Державній фіскальній службі забезпечити функціонування відповідних підрозділів зазначених служб в міжнародному пункті пропуску через державний кордон на території товариства з обмеженою відповідальністю “Поромний комплекс Орлівка”.

  3. Міністерству закордонних справ поінформувати дипломатичні представництва іноземних держав в Україні про відкриття міжнародного пункту пропуску через державний кордон на території товариства з обмеженою відповідальністю “Поромний комплекс Орлівка”.

         Прем’єр-міністр України                                 В. ГРОЙСМАН

  Інд. 29