• In English
 • Уряд виділив майже 53 млн. грн. для здійснення заходів, пов’язаних із запобіганням виникненню надзвичайних ситуацій у Чорнобильській зоні відчуження та зоні безумовного (обов’язкового) відселення.

  Кошти, виділені Міністерству екології та природних ресурсів з резервного фонду державного бюджету, підуть на придбання пожежних автоцистерн, колісних тракторів, лісопатрульних автомобілів та спеціального обладнання.

  Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 10 жовтня 2018 р. № 727-р
  Київ
  Про виділення у 2018 році коштів Міністерству екології та природних ресурсів

  1. Виділити Міністерству екології та природних ресурсів (для Державного агентства з управління зоною відчуження) кошти у сумі 161 446,2 тис. гривень за рахунок залишку коштів Державного фонду охорони навколишнього природного середовища, який утворився станом на 1 січня 2018 р., для забезпечення підприємствами, що належать до сфери управління Державного агентства з управління зоною відчуження, належної підтримки екологічно безпечного стану в зонах відчуження і безумовного (обов’язкового) відселення за бюджетною програмою 2408110 “Підтримка екологічно безпечного стану у зонах відчуження і безумовного (обов’язкового) відселення” — у сумі 21 251,4 тис. гривень (видатки розвитку) і бюджетною програмою 2408120 “Підтримка у безпечному стані енергоблоків та об’єкта “Укриття” та заходи щодо підготовки до зняття з експлуатації Чорнобильської АЕС” — у сумі 140 194,8 тис. гривень (видатки розвитку).

  2. Забезпечити:

  Міністерству фінансів — внесення відповідних змін до розпису державного бюджету;

  Державній казначейській службі — перерахування бюджетних коштів відповідно до виділених бюджетних призначень.

          Прем’єр-міністр України                                 В. ГРОЙСМАН

  Інд. 75