• In English
  • Кабінет Міністрів України
    Розпорядження
    від 20 травня 2020 р. № 552-р
    Київ
    Про виділення з резервного фонду державного бюджету коштів для здійснення заходів, пов’язаних з відновленням авіаційної техніки, яка використовується під час виконання завдань цивільного захисту

    1. З метою забезпечення захисту населення, територій, навколишнього природного середовища та майна від надзвичайних ситуацій шляхом запобігання таким ситуаціям, ліквідації їх наслідків виділити з резервного фонду державного бюджету Міністерству внутрішніх справ (для Державної служби з надзвичайних ситуацій) 105 440 тис. гривень для здійснення заходів, пов’язаних з відновленням авіаційної техніки, яка використовується під час виконання завдань цивільного захисту.

    Міністерству фінансів здійснити зазначені видатки на безповоротній основі за рахунок коштів резервного фонду державного бюджету.

    2. Міністерству внутрішніх справ:

    затвердити у тижневий строк за погодженням з Міністерством розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства та Міністерством фінансів перелік витрат, пов’язаних із здійсненням заходів, визначених у пункті 1 цього розпорядження;

    подати до 25 грудня 2020 р. Міністерству розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства, Міністерству фінансів та Державній казначейській службі звіт про використання коштів, виділених згідно з цим розпорядженням.

            Прем’єр-міністр України                                       Д. ШМИГАЛЬ

    Інд. 75