• In English
 • Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 17 червня 2022 р. № 491-р
  Київ
  Про виділення коштів з резервного фонду державного бюджету з метою покриття витрат за березень 2022 року закладів, підприємств, установ та організацій державної і комунальної форми власності

  1. З метою покриття витрат за березень 2022 року закладів, підприємств, установ та організацій державної і комунальної форми власності, у приміщеннях (будівлях) яких в умовах воєнного стану на безоплатній основі розміщувалися тимчасово переміщені особи, виділити 243 460 593 гривень, у тому числі:

  центральним органам виконавчої влади ⸺ 9 718 149 гривень для надання компенсації закладам, підприємствам, установам та організаціям державної форми власності, які належать до сфери їх управління, за розподілом згідно з додатком 1;

  Міністерству розвитку громад та територій ⸺ 233 742 444 гривень для надання додаткової дотації з державного бюджету місцевим бюджетам для надання компенсації закладам комунальної форми власності, закладам освіти державної форми власності, що передані на фінансування з місцевих бюджетів, закладам спільної власності територіальних громад області, що перебувають в управлінні обласних рад, за розподілом згідно з додатком 2.

  Міністерству фінансів здійснити зазначені видатки за рахунок коштів резервного фонду державного бюджету.

  2. Центральним органам виконавчої влади подати до 30 грудня 2022 р. Міністерству фінансів, Міністерству економіки та Державній казначейській службі звіт про використання коштів, виділених згідно з цим розпорядженням.

           Прем’єр-міністр України                            Д. ШМИГАЛЬ

  Інд. 71