• In English
 • Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 07 травня 2022 р. № 366-р
  Київ
  Про виділення коштів з резервного фонду державного бюджету щодо забезпечення інформаційної безпеки та захисту інформаційного простору держави

  1. З метою забезпечення інформаційної безпеки держави, захисту її інформаційного простору та інформування міжнародної спільноти про події, що відбуваються під час збройної агресії Російської Федерації, в умовах воєнного стану, введеного в дію Указом Президента України від 24 лютого 2022 р. № 64 “Про введення воєнного стану в Україні”, виділити Міністерству культури та інформаційної політики 165 000 тис. гривень за програмою 3801020 “Збирання, обробка та розповсюдження офіційної інформаційної продукції” для забезпечення реалізації державним підприємством “Мультимедійна платформа іномовлення України” телевізійного проекту російською мовою “FREEДОМ”.

  Міністерству фінансів здійснити зазначені видатки за рахунок коштів резервного фонду державного бюджету.

  2. Міністерству культури та інформаційної політики подати до 30 грудня 2022 р. Міністерству фінансів, Міністерству економіки та Державній казначейській службі звіт про використання коштів, виділених згідно з цим розпорядженням.


                         Прем’єр-міністр України                       Д. ШМИГАЛЬ

  Інд. 73