• In English
 • Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 15 листопада 2022 р. № 1026-р
  Київ
  Про виділення коштів з резервного фонду державного бюджету для забезпечення функціонування цифрового ефірного мовлення

  1. З метою підвищення обороноздатності держави в умовах воєнного стану, введеного Указом Президента України від 24 лютого 2022 р. № 64 “Про введення воєнного стану в Україні”, та на виконання рішення Ради національної безпеки і оборони України від 18 березня 2022 р. “Про нейтралізацію загроз інформаційній безпеці держави”, введеного в дію Указом Президента України від 19 березня 2022 р. № 151, виділити Адміністрації Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації (для Концерну радіомовлення, радіозв’язку та телебачення) на нову бюджетну програму “Забезпечення функціонування цифрового ефірного мовлення” 131,4 млн. гривень для забезпечення:

  сталого функціонування об’єктів цифрового ефірного мовлення та безперебійної трансляції телевізійних каналів у МХ-1, -2, -3, -5;

  цілодобового моніторингу ефірної мережі, обладнання головної станції мультиплексування, супутникових і наземних каналів зв’язку.

  Міністерству фінансів здійснити зазначені видатки за рахунок коштів резервного фонду державного бюджету на безповоротній основі.

  2. Адміністрації Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації:

  узгодити Концерну радіомовлення, радіозв’язку та телебачення перелік напрямів використання коштів, виділених згідно з пунктом 1 цього розпорядження, та спрямувати виділені кошти зазначеному Концерну;

  подати до 30 грудня 2022 р. Міністерству економіки, Міністерству фінансів та Державній казначейській службі звіт про використання коштів, виділених згідно з цим розпорядженням.


                   Прем’єр-міністр України                   Д. ШМИГАЛЬ

  Інд. 49