• In English
 • Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 21 жовтня 2020 р. № 1279-р
  Київ
  Про виділення коштів з резервного фонду державного бюджету для здійснення заходів, пов’язаних із запобіганням виникненню надзвичайних ситуацій у зоні відчуження та зоні безумовного (обов’язкового) відселення

  1. Виділити Міністерству захисту довкілля та природних ресурсів (для Державного агентства з управління зоною відчуження)  89 987,6  тис. гривень  для здійснення заходів, пов’язаних із запобіганням виникненню надзвичайних ситуацій у зоні відчуження та зоні безумовного (обов’язкового) відселення.

  Міністерству фінансів здійснити зазначені видатки за рахунок коштів резервного фонду державного бюджету на безповоротній основі.

  2. Міністерству захисту довкілля та природних ресурсів:

  затвердити у тижневий строк за погодженням з Міністерством розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства та Міністерством фінансів перелік витрат, пов’язаних із здійсненням заходів, визначених у пункті 1 цього розпорядження;

  подати до 25 грудня 2020 р. Міністерству розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства, Міністерству фінансів та Державній казначейській службі звіт про використання коштів, виділених згідно із цим розпорядженням.


          Прем’єр-міністр України                                       Д. ШМИГАЛЬ

  Інд. 75