• In English
 • Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 11 жовтня 2021 р. № 1239-р
  Київ
  Про виділення коштів з резервного фонду державного бюджету для проведення першочергових (невідкладних) заходів з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, яка склалася у червні 2021 р. на території Чернівецького району Чернівецької області

  1. З метою ліквідації наслідків надзвичайної ситуації природного характеру, яка склалася у червні 2021 р. на території Чернівецького району Чернівецької області, виділити Чернівецькій облдержадміністрації з резервного фонду державного бюджету 4 195,678 тис. гривень для здійснення першочергових (невідкладних) заходів.

  Міністерству фінансів здійснити зазначені видатки на безповоротній основі за рахунок коштів резервного фонду державного бюджету.

  2. Чернівецькій облдержадміністрації:

  затвердити у тижневий строк за погодженням з Міністерством економіки та Міністерством фінансів перелік витрат, пов’язаних із здійсненням заходів, визначених у пункті 1 цього розпорядження;

  подати до 25 грудня 2021 р. Міністерству економіки, Міністерству фінансів та Державній казначейській службі звіт про використання коштів, виділених згідно з цим розпорядженням.

           Прем’єр-міністр України                                       Д. ШМИГАЛЬ

  Інд. 75