• In English
 • Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 24 червня 2022 р. № 531-р
  Київ
  Про виділення коштів з резервного фонду державного бюджету для надання державної підтримки підприємствам переробної промисловості, стартапам в Україні та проведення експерименту з організації навчання осіб за освітніми програмами у сфері інформаційних технологій “Старт в ІТ”

  1. З метою створення нових робочих місць, сприяння розвитку бізнесу в умовах воєнного стану, введеного Указом Президента України від 24 лютого 2022 р. № 64 “Про введення воєнного стану в Україні”, виділити Міністерству економіки:

  24 000 млн. гривень для надання суб’єктам господарювання державної допомоги на безповоротній основі у формі грантів на створення або розвиток переробних підприємств за бюджетною програмою “Надання грантів для створення або розвитку бізнесу”;

  1 800 млн. гривень для проведення експерименту з організації навчання осіб за освітніми програмами у сфері інформаційних технологій “Старт в ІТ” за новою бюджетною програмою “Підтримка заходів з організації навчання осіб за освітніми програмами у сфері інформаційних технологій”;

  1 000 млн. гривень для надання на конкурсних засадах фінансової підтримки стартапам в Україні, у тому числі у сфері інформаційних технологій, за новою бюджетною програмою “Реалізація експериментального проекту щодо надання на конкурсних засадах фінансової підтримки стартапам в Україні, у тому числі у сфері інформаційних технологій”.

  Міністерству фінансів здійснити зазначені видатки за рахунок коштів резервного фонду державного бюджету.

  2. Міністерству економіки подати до 30 грудня 2022 р. Міністерству фінансів та Державній казначейській службі звіт про використання коштів, виділених згідно з цим розпорядженням.

            Прем’єр-міністр України                         Д. ШМИГАЛЬ

  Інд. 67