• In English
 • Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 03 травня 2022 р. № 349-р
  Київ
  Про виділення коштів з резервного фонду державного бюджету для фінансової підтримки міського комунального підприємства “Миколаївводоканал”

  1. З метою забезпечення споживачів м. Миколаєва послугами з централізованого водопостачання, уникнення епідеміологічної та гуманітарної катастрофи, спричиненої відсутністю води, в умовах воєнного стану, введеного в дію Указом Президента України від 24 лютого 2022 р. № 64 “Про введення воєнного стану в Україні”, виділити Міністерству розвитку громад та територій 56 000 тис. гривень для міського комунального підприємства “Миколаївводоканал” для влаштування водозабору з артезіанських свердловин, а також здійснення інших заходів, необхідних для відновлення процесу надання послуги з централізованого водопостачання.

  Міністерству фінансів здійснити зазначені видатки за рахунок коштів резервного фонду державного бюджету.

  2. Міністерству розвитку громад та територій:

  узгодити міському комунальному підприємству “Миколаївводоканал” перелік заходів, що фінансуватимуться за рахунок коштів, виділених згідно з пунктом 1 цього розпорядження, та спрямувати виділені кошти зазначеному підприємству;

  подати до 30 грудня 2022 р. Міністерству фінансів, Міністерству економіки та Державній казначейській службі звіт про використання коштів, виділених згідно з пунктом 1 цього розпорядження.


                         Прем’єр-міністр України                           Д. ШМИГАЛЬ

  Інд. 37