• In English
 • Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 26 квітня 2022 р. № 305-р
  Київ
  Про виділення коштів з резервного фонду державного бюджету для фінансової підтримки комунального підприємства “Чернігівводоканал”

  1. З метою ліквідації наслідків бойових дій та відновлення процесу надання послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення комунальним підприємством “Чернігівводоканал” Чернігівської міської ради в умовах воєнного стану, введеного в дію Указом Президента України від 24 лютого 2022 р. № 64 “Про введення воєнного стану в Україні”, виділити Міністерству розвитку громад та територій 150 000 тис. гривень для зазначеного комунального підприємства на реконструкцію водопровідної насосної станції № 2 “Подусівка”, реконструкцію трансформаторних підстанцій з улаштування автономного джерела живлення, а також на інші заходи, необхідні для відновлення надання послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення споживачам.

  2. Міністерству фінансів здійснити зазначені видатки за рахунок коштів резервного фонду державного бюджету.

  3. Міністерству розвитку громад та територій:

  узгодити комунальному підприємству “Чернігівводоканал” Чернігівської міської ради перелік заходів, що фінансуватимуться за рахунок коштів, виділених згідно з пунктом 1 цього розпорядження, та спрямувати виділені кошти зазначеному комунальному підприємству;

  подати до 30 грудня 2022 р. Міністерству фінансів, Міністерству економіки та Державній казначейській службі звіт про використання коштів, виділених згідно з пунктом 1 цього розпорядження.

               Прем’єр-міністр України                Д. ШМИГАЛЬ

  Інд. 37