• In English
 • Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 08 березня 2022 р. № 231
  Київ
  Про виділення коштів з резервного фонду державного бюджету

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Відповідно до пункту 22 розділу VI “Прикінцеві та перехідні положенняˮ Бюджетного кодексу України скоротити видатки, передбачені Міністерству з питань стратегічних галузей промисловості на 2022 рік у загальному фонді державного бюджету за програмою 2601030 “Виконання державних цільових програм реформування та розвитку оборонно-промислового комплексу, розроблення, освоєння і впровадження нових технологій, нарощування наявних виробничих потужностей для виготовлення продукції оборонного призначенняˮ, на 70 000 тис. гривень та збільшити обсяг видатків за програмою 3511030 “Резервний фондˮ на суму 70 000 тис. гривень.

  2. З метою підвищення обороноздатності держави в умовах воєнного стану, введеного в дію Указом Президента України від 24 лютого 2022 р. № 64 “Про введення воєнного стану в Україніˮ, виділити Міністерству оборони 70 000 тис. гривень за програмою 2101150 “Розвиток, закупівля, модернізація та ремонт озброєння, військової техніки, засобів та обладнанняˮ для придбання одноразових гранатометів, зокрема з метою забезпечення охорони підприємств оборонно-промислового комплексу.

  Міністерству фінансів здійснити зазначені видатки за рахунок коштів резервного фонду державного бюджету.

  3. Міністерству з питань стратегічних галузей промисловості погодити скорочення видатків державного бюджету та їх спрямування до резервного фонду державного бюджету, передбаченого пунктом 1 зазначеної постанови, з Верховним Головнокомандувачем Збройних Сил та звернення до Міністерства фінансів після зазначеного погодження щодо внесення змін до розпису державного бюджету.

  4. Міністерству оборони подати до 30 грудня 2022 р. Міністерству фінансів, Міністерству економіки та Державній казначейській службі звіт про використання коштів, виділених згідно з цією постановою.

              Прем’єр-міністр України                 Д. ШМИГАЛЬ

   Інд. 21