• In English
 • Уряд прийняв рішення щодо виділення коштів з резервного фонду державного бюджету на поворотній основі для фінансування витрат, пов’язаних з арбітражним спором між державним підприємством “Укркосмос” та канадською компанією “MacDonald, Dettwiler and Associates Corporation”.

  Рішення Лондонського міжнародного арбітражного суду на користь державного підприємства “Укркосмос” дасть можливість завершити проект створення національної супутникової системи зв’язку із супутником “Либідь”, що дозволить забезпечити інформаційну незалежність держави, підвищить рівень її безпеки у інформаційній сфері.

  Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 26 липня 2018 р. № 531-р
  Київ
  Про виділення коштів з резервного фонду державного бюджету

  1. Виділити Державному космічному агентству для державного підприємства “Укркосмос” 28000 тис. гривень для оплати витрат на арбітраж під час врегулювання спору стосовно реалізації  проекту “Cтворення Національної супутникової системи зв’язку” на поворотній основі.

  Міністерству фінансів здійснити зазначені видатки за рахунок коштів резервного фонду державного бюджету.

  2. Державному космічному агентству:

  затвердити у тижневий строк за погодженням з Міністерством економічного розвитку і торгівлі та Міністерством фінансів  перелік витрат, пов’язаних із здійсненням заходів, визначених у пункті 1 цього розпорядження;

  подати до 25 грудня 2018 р. Міністерству економічного розвитку і торгівлі, Міністерству фінансів та Державній казначейській службі звіт про використання коштів, виділених згідно з цим розпорядженням;

  забезпечити повернення до 25 грудня 2027 р. зазначених коштів до державного бюджету;

  здійснювати контроль за станом розгляду спору стосовно реалізації проекту “Cтворення Національної супутникової системи зв’язку” та інформувати щороку до 15 липня та 15 грудня  Кабінет Міністрів України про його результати.

         Прем’єр-міністр України                                 В. ГРОЙСМАН

  Інд. 21