• In English
 • Уряд схвалив виділення Міненерговугіллю з резервного фонду державного бюджету 450 млн. гривень для забезпечення у 2019 році оплати спожитої електричної енергії державними вугледобувними підприємствами.

  Прийняття розпорядження дозволить запобігти виникненню надзвичайної ситуації техногенного характеру у зв’язку із несплатою за спожиту електричну енергію державними вугледобувними підприємствами.

  Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 30 січня 2019 р. № 59-р
  Київ
  Про виділення коштів з резервного фонду державного бюджету

  1. З метою запобігання виникненню надзвичайних ситуацій техногенного характеру у зв’язку із несплатою за спожиту електричну енергію державними вугледобувними підприємствами виділити Міністерству енергетики та вугільної промисловості 450 млн. гривень для забезпечення у 2019 році оплати спожитої електричної енергії державними вугледобувними підприємствами.

  Міністерству фінансів здійснити зазначені видатки за рахунок коштів резервного фонду державного бюджету.

  2. Міністерству енергетики та вугільної промисловості:

  затвердити у тижневий строк за погодженням з Міністерством економічного розвитку і торгівлі та Міністерством фінансів перелік витрат, пов’язаних із виконанням пункту 1 цього розпорядження;

  подати до 25 грудня 2019 р. Міністерству економічного розвитку і торгівлі, Міністерству фінансів та Державній казначейській службі звіт про використання коштів, виділених згідно з цим розпорядженням.

         Прем’єр-міністр України                                 В. ГРОЙСМАН

  Інд. 37